B

ana muz derler. Sevenim çoktur benim. Vitamin deposuyum, enerji veririm. Bence sen de beni seversin. Tanısan hatta çok çok seversin. Büyük hayranım olursun, öyle diyeyim. En favori meyven olmak için sana kendimi tanıtmaya karar verdim. Boyumdan posumdan, içimdeki vitaminlerden, benimle neler neler yapılır onlardan bahsettim sana.

Üstelik senin için eşleştirmeli hafıza oyunu hazırladım. Kitabın içinde oyun kartları bulacaksın. Arkadaşlarınla kartları ters çevir. Sırayla açarak aynı kartları bulmaya çalış. Hem senin için hazırladığım Sevdiğim Muz adlı mobil oyunu APP Store ya da Google Play’den indirebilirsin. Ama ben senin videolarını görmek istiyorum diyorsan kitapta karekod simgesini gördüğün yeri karekod okuyucu uygulamalarından herhangi biriyle okutup beni izleyebilirsin.

SOLA KAYDIRSAĞA KAYDIR

Ben, sevdiğin muzum. Sen bu kitabı aldığında gelirinden Afrika’ya fidan için bağışta bulunmuş oldun. Şu an sen bu satırlara bakarken Tanzanya’da bir arkadaşın bizimle karnını doyuruyor. Enerji depoluyor, sağlık doluyor.